Zápisy ZŠ

Informace k situaci v průběhu zápisu:

Vážení rodiče. Po 1. dnu zápisu máme 59 zapsaných žáků. Přestože nelze přesně predikovat celkový počet zapsaných žáků po skončení zápisu, očekáváme možný převis. Opakovaně Vám prosíme, abyste s dítětem absolvovali zápis na spádové škole. Děkujeme. Vedení školy.

Zápisy do základní školy pro uchazeče s elektronickou rezervací termínu se uskuteční ve dnech 5. a 6. dubna 2022 v době mezi 14. a 18. hodinou.  

Z důvodu naplnění kapacity již není možné se k zápisu registrovat přes rezervační systém. Má-li Vaše dítě trvalé bydliště ve spádové oblasti školy, napište prosím údaje o dítěti (jméno a příjmení, datum narození a adresu jeho trvalého bydliště) a kontaktní údaje na zákonného zástupce (jméno a příjmení, telefon, mail) na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Zaměstnanci pověření organizací zápisu Vás budou v nejbližších dnech kontaktovat. 

 

Elektronická rezervace termínu zápisu do 1. tříd byla spuštěna zde od 28. 3. 2022. K 30. 3. 2022 byla všechna místa obsazena. 

 Pro školní rok 2022/23 budeme do 1. tříd přijímat 60 žáků. Kapacita rezervačního systému byla nastavena pro 100 uchazečů.   

 

   Vážení rodiče/zákonní zástupci, rádi bychom Vás informovali, že děti s českým občanstvím a děti cizinci s trvalým pobytem v ČR mají ve standardním zápisu do základních škol přednostní místa. Tento zápis se uskuteční ve výše uvedených termínech 5. a 6. dubna. 

Pro děti z Ukrajiny, které přišly do ČR po 24. 2. 2022 a mají vízum ,,Strpění" nebo ,,Dočasnou ochranu", se uskuteční dodatečný zápis v období od 1. června 2022 do 15. července 2022. Konkrétní datum zápisu bude upřesněno na webových stránkách školy a na webu městské části v průběhu května. 

 

LEAP After-School English ZŠ Jarov přijímá žáky na školní rok 2022-2023. Více informací najdete na https://www.leapcz.com

 

K zápisu se musí dostavit zákonní zástupci dětí, které se narodily v období od 1. 9. 2015 do 31. 8. 2016 a dětí, kterým byl pro školní rok 2021/2022 povolen odklad školní docházky. K zápisu se mohou také dostavit zákonní zástupci dětí, které se narodily v období září - prosinec 2016, avšak již s vyjádřením školského poradenského pracoviště. 

 

Zákonní zástupci, kteří budou pro své dítě žádat odklad školní docházky pro školní rok 2022/2023, se musí k zápisu dostavit již s doporučením školského poradenského zařízení a odborného lékaře. 

 

 

Attachments:
Download this file (Vítejte u nás!.pdf)Vítejte u nás!.pdf
Download this file (zadost-o-odklad-povinne-skolni-dochazky.pdf)zadost-o-odklad-povinne-skolni-dochazky.pdf
Download this file (Spádová oblast ZŠ 2022_2023.pdf)Spádová oblast škol na území MČ Praha 3
Download this file (ANALÝZA RIZIK PŘI ZÁPISU DO ZŠ A MŠ JAROV.pdf)Analýza rizik při zápisu do ZŠ a MŠ Jarov
Download this file (Kriteria přijetí dětí do ZŠ a MŠ Jarov.pdf)Kritéria přijetí dětí do ZŠ a MŠ Jarov
Download this file (Zpracování osobních údajů při zápisu.pdf)Zpracování osobních údajů při zápisu
Download this file (Desatero-pro-rodice.pdf)Desatero pro rodiče
Download this file (cestne-prohlaseni.pdf)Čestné prohlášení
Download this file (Plna-moc.pdf)Plná moc