.

Provozní doba:   pondělí - čtvrtek :  6:30 - 8:00,   11:40 - 18:00
                             pátek do 17:00

Telefon:   604 431 906

Mgr. Martin Marek, Mgr. Radka Žáková 3.B (fialová):  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číslo účtu:  6023-2000799309/0800

Vážení žáci,

školní družina se rozhodla na říjnové téma ,,Hvězda" uspořádat talentovou soutěž JAROVSKÁ HVĚZDA.

Máš talent??.….zpíváš, hraješ na hudební nástroj,
jsi komik, žongluješ, nebo cokoliv jiného, čím bys
zaujal/a….a chceš se svým talentem pochlubit?

Tak neváhej a přihlas se! Plakát kde se dozvíte více najdete uložený jako vždy pod informacemi v Attachments

Tým školní družiny

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče,

saunování ve školním roce 2021/2022 bude probíhat takto:

LICHÝ týden:

Pondělí - dívky

Úterý - chlapci

Středa - dívky

SUDÝ týden:

Pondělí - chlapci

Úterý - dívky

Středa - chlapci

Vážení rodiče,

tento měsíc máme v družině téma Hvězda. Děti se mohou těšit na programy v Planetáriu Praha.

Středa 20.10. ,,O ROZPŮLENÉ HVĚZDĚ" pro 1. a 2. ročníky 15:00-16:00.

Čtvrtek 21.10. ,,POLARIS" pro 3. a 4. ročníky 15:00-16:00

Vstupné je hrazeno z plateb za ŠD.

Prosíme o potvrzení informativního lístku.

Tým ŠD

Vážení rodiče,

aktualizovali jsem pro Vás akce ve školní družině a rozpis jídelny. Složky máte jako vždy uložené v Attachments.

Vážení rodiče,

pro letošní rok jsme se rozhodli udělat tématickou družinu. Každý měsíc bude jiné téma, veškeré informace se dozvíte v Attachments složce "Akce ŠD".

prosíme o zaslání platby za školní družinu na školní rok 2021-2022

3.000 Kč celý rok

1.500 Kč září až leden

300 Kč měsíčně

číslo účtu 6023-2000799309/0800 a do zprávy pro příjemce prosíme, uveďte jméno a třídu žáka.

Děkujeme tým ŠD

Vážení rodiče,

všichni žáci 4. ročníků, kteří podali přihlášky do školní družiny, byli přijati. Družinu budou mít v budově ZŠ, jejich vychovatelka je Karolína Kuklíková.

Tým ŠD

Váš tým: