.

Provozní doba:   pondělí - čtvrtek :  6:30 - 8:00,   11:40 - 18:00
                             pátek do 17:00

Telefon:   604 431 906

Mgr. Martin Marek, Pavlína Králová, Petra Bartoňová 3.A (fialová):  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číslo účtu:  6023-2000799309/0800

VÁŽENÍ RODIČE,

Z DŮVODŮ KONÁNÍ VOLEB DO ZASTUPITELSTVA A SENÁTU DNE 23. 09. 2022 JE ŠKOLNÍ DRUŽINA PO CELOU DOBU V BUDOVĚ ŠKOLY.

PROSÍME, ZVOŇTE NA ZVONEK VE VESTIBULU ŠKOLY.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, TÝM ŠD

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče,

v pondělí 19. 9. 2022 jsme pro žáky 1. a 2. ročníků zajistili divadelní program „Včelař Jožko“, který proběhne ve školní družině od 13.00 do 14.00 hodin. Program je zcela zdarma.

Vážení rodiče,
v Attachments máte nově uložené soubory:
  • Rozpis jídelny kde najdete časy obědů
  • Akce ŠD, které nás čekají v tomto školním roce
Tým ŠD

Vážení rodiče,
pro žáky 4. ročníků bude umožněna docházka do školní družiny až od pondělí 5.9.2022, z důvodu pátečního (2.9.) losování.
Informace o výsledcích obdrží rodiče na uvedené e-maily v zápisních lístcích.
Děkujeme za pochopení.M.Marek

prosíme o zaslání platby za školní družinu na školní rok 2022-2023

3.000 Kč celý rok

1.500 Kč září až leden

300 Kč měsíčně

číslo účtu 6023-2000799309/0800 a do zprávy pro příjemce prosíme, uveďte jméno a třídu žáka.

Děkujeme tým ŠD

Váš tým: