Školní jídelna kontakty:

tel.: 284 860 653

Naše školní jídelna získala certifikát k užívání titulu "ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA"

6.1.2020

Vážení strávníci,

v týdnu od 13.1.2020 se vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek budou opět vařit jídla č.2.

Zuzana Košátková, vedoucí ŠJ Jarov

12.12.2019

Navýšení stravného

Od 1.1.2020 dochází k navýšení stravného u žáků ZŠ o 2 Kč/oběd (cca o 40,- Kč měsíčně). Prosíme upravte svoje trvalé příkazy.

Stavné dětí z MŠ bude navýšeno o 4 Kč/oběd (cca o 80,- Kč měsíčně).

Děkujeme za pochopení.

Žáci MŠ:              42,- Kč/den
Žáci do 10 let:      26,- Kč/oběd
Žáci nad 10 let      28,- Kč/oběd

Vážení rodiče,

osobní konzultace s vedoucí školní jídelny je možná každý den v době od 7:30 – do 9:00, případně je možné domluvit i jiný čas.

Výjimkou je každá středa, ( do konce prosince 2019 ), kdy je konzultace možná až od 9:30, v tyto dny prosím posílejte dotazy, nebo připomínky na e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo formou SMS na tel.: 736 112 961.

Zuzana Košátková, vedoucí školní jídelny Jarov

Vážení rodiče a strávníci,

upozorňujeme, že oběd č.2 se bude vařit pouze v případě, že bude objednáno více jak deset porcí.
Oběd č.2 platí jen pro žáky ZŠ.

Děkujeme za pochopení!

Volba  oběda č.2

Vážení rodiče,

upozorňujeme, že volbu oběda č. 2 je možné uskutečnit nejpozději 5 dní předem do 8.00 hodin. Pozdější objednávky nebudou systémem zpracovány.

Děkujeme za pochopení!

12.2.2018

Výběr ze 2 obědů - jak na to
 Vážení rodiče,

počínaje dneškem, máte možnost volby 2. oběda 2x týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek.

Volbu provedete na webových stránkách školy v sekci ŠKOLNÍ  JÍDELNA, pododdíl JÍDELNÍČEK, proklikem na jídelníček v programu Barda. V pravém horním rohu najdete přihlášení.

Zaškrtnutím jídla č.1, č.2 nebo odhlášením provedete výběr. Ten potvrdíte kliknutím na modré pole "Pokračovat v objednávce - zobrazit změny."

Po zadání e-mailu Vám bude odesláno potvrzení navolených změn. V pravém horním rohu naleznete také proklik na "Správu účtu", kde jsou k dispozici údaje o platbách. Věříme, že tímto krokem přispějeme k ještě větší spokojenosti Vás všech.

Děkujeme!

Pozor! Nové číslo účtu u ČS pro platbu stravného dětí MŠ i žáků ZŠ je:

030015-2000799309/0800

Vážení rodiče,

nový variabilní symbol na placení stravného byl přidělen pouze 1. třídám.

Žákům vyšších tříd zůstává VS z minulého roku. Pokud si jej nepamatujete, kontaktujte vedoucí ŠJ.

Platba školného v MŠ na stávající účet zůstává beze změny!

Zaměstnanci jídelny
  Vedoucí jídelny:   Zuzana Košátková
Vedoucí kuchařka Jana Voráčková
  Kuchařky: Dana Zemanová, Emilie Eichnerová, Monika Weidischová
Pomocné síly: Yveta Hejtmánková, Oksana Stoiko

Provozní informace:
  Čas vydávání obědů:     11.40  - 14:00
  Cena obědu:
  Na základě vyhlášky 107/2005 Sb. je cena oběda:
  MŠ - 42,- Kč
  I. kategorie do 10 let 26,-Kč
  II. kategorie nad 10 let 28,-Kč

Způsob platby stravného:

Nové číslo účtu:
030015-2000799309/0800

Trvalý příkaz na pravidelnou platbu (přeplatky se vrací na konci škol. roku).

Platby musí být uhrazeny 25. dne předchozího měsíce. Pokud dítě nemá zaplaceno v uvedeném termínu, ztrácí nárok na oběd.
  Možnosti odhlášení obědů:
  nejpozději do 8:00 hod.
  na daný den

a)  osobně či telefonicky předem
  c)  pomocí formuláře na těchto stránkách
  Ostatní informace:
   Stravování je zajištěno s maximálním respektováním zásad zdravé výživy a možností přípravy stravy s respektováním dietologických omezení.
Vyhláška 113/2005 - alergeny  (viz. příloha)

Informace o obsažených alergenech poskytne personál školní jídelny na vyžádání strávníka nebo jeho zástupce.