Sborový zpěv 2019/2020

Nepovinný předmět Sborový zpěv bude ve školním roce 2019/20 vyučován ve čtvrtek od 14.00 do 14.45 hodin ve třídě II.B.

Vyučující PaedDr. Hana Kačírková.

12.12.2019

Vánoční zpívání pro rodiče a přátele se uskuteční v úterý 17.12.2019 od 17.30 v klubovně ŠD. Všichni jste srdečně zváni!

Organizace:

V 16.00 vyzvednu děti za ŠD nebo přijdou z domova. Upravíme klubovnu, proběhne generálka. Dětem dejte větší svačinu a dostatek pití. Prosím o sváteční oblečení (pokud nepůjdou domů. raději s sebou na převlečení, aby si ho během dne neušpinily). Začátek vystoupení je v 17.30 hodin.

Ve čtvrtek 3. vyučovací hodinu budeme ještě zpívat v tělocvičně pro školu a pro školku.

Odpolední výuka ve čtvrtek 19.12. odpadá!

Sejdeme se opět ve čtvrtek 9.1.2020 v obvyklém čase od 14.00 do 14.45 hodin.

Hanka Kačírková

Vážení rodiče,

pokud vaše dítě odchází na nepovinný předmět Sborový zpěv ze ŠD, je třeba, aby byl zapsán v zápisním lístku ŠD jako ostatní kroužky, jinak dítě nebude ze ŠD na vyučování uvolněno.

Nepovinný předmět je klasifikován na vysvědčení, proto je účast na vyučování po přihlášení povinná a je nutné děti včas omlouvat (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Přihlášky je možné vyzvednout ve třídě II.B nebo u třídních učitelů.

Hanka Kačírková