Vítejte na stránkách mateřské školy.
Najdete zde informace o dění v MŠ, které jsou řazeny od nejnovějších po nějstarší.
Dokumenty naleznete v sekci Úředníček.

Malí zahradníci v ZŠ a MŠ Jarov

Předškoláci v MŠ V Zahrádkách se s podporou Městské části Praha 3 zapojili do projektu Záhony pro školky, jehož cílem je probouzet u dětí vztah k půdě a k dobrým zásadám ve stravování. Prostřednictvím péče o záhon děti na vlastní kůži poznají zázrak, když roste mrkev nebo hrášek, cukety, rajčata, dýně, jedlé květy a další dobroty. Hezky od semínka, přes malou a pak velkou rostlinu v půdě, až jak se nakonec dostanou na talíř. Dozvědí se, jak dobře naložit s organickými zbytky, jak je využít pro vlastní pěstování.Ve školní zahradě jsme založili dva vyvýšené záhony a nedočkavě očekáváme objednané příručky pro vyučující a Sešity malého zahradníka, do kterého si děti budou moci zaznamenávat celoroční dění na záhonu. Ještě na podzim zasadíme některé plodiny a také cibulky narcisek, které pak budou prvními veselými posly jara.

Omlouvání dětí
Stravné a školné: 284 860 653 - p. Košátková
MŠ docházka: 608 753 003 nebo 284 680 004 - p. Hejtmánková
___________________________________________________________________________________________________________________________