název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

Volnočasové aktivity pro žáky

V týdnu od 2. října 2017 začínají Čtenářské kluby a Kluby zábavné logiky a deskových her.

Na základě zájmu žáků a jejich rodičů budou otevřeny následující kroužky: Čtenářský klub pro žáky 2. ročníku (pondělí 12,00 - 13,30, vede Bc. Lišková), Čtenářský klub pro žáky 3. a 4. ročníku (čtvrtek 13,00 - 14,30, vede Mgr. Hovorka), Klub zábavné logiky a deskových her pro žáky 1. - 2. ročníku (pondělí 15,30 - 17,00, vede sl. N. Kamenská) a Klub zábavné logiky a deskových her pro žáky 3. - 5. ročníku (čtvrtek 15,30 - 17,00, vede pí Heythumová). Ostatní vypsané kroužky nemohou být z důvodu nenaplnění min. kapacity 6ti žáků otevřeny. Děkujeme za pochopení.   

 
Zobrazeno: 697