Logická olympiáda

Vytvořeno: pondělí 13. září 2021

Do 30. září je možné registrovat děti do soutěže Logická olympiáda pořádané Mensou ČR. Info o soutěži a registrace na webu www.logickaolympiada.cz.

KAŽDÝ soutěžící se musí registrovat na www.logickaolympiada.cz. Pouze pod svým e-mailem, který slouží jako unikátní přihlašovací jméno, totiž může vyplnit online test základního kola. Registrace soutěžících z minulých let nejsou platné!

Registrace probíhá od 1. září do 30. září 2021.

V kategorii A1 a A2 (první a druhé třídy) proběhne pouze online základní kolo ve dnech 22. - 28. října. Délka testu je 20 minut.

V kategorii A (3. - 5. třídy) proběhne online základní kolo 1. – 7. října. Délka testu je 30 minut. V kategorii A nejúspěšnější řešitelé postoupí do krajského kola (5. 11.), případně finále na Pražském hradě (29. 11.)

Více informací na www.logickaolympiada.cz či v letáku.

Zobrazení: 36