Volby do RŠ

Vytvořeno: čtvrtek 17. červen 2021 14:29

Vážení rodiče,

jak jste již byli informování, ve dnech 24. - 25. 6. proběhnou volby do Rady školy pro volební období 2021 - 2024.

Jména kandidátů a jejich profily naleznete v minulém příspěvku, který se týkal RŠ.

Voleb se můžete zúčastnit ve čtvrtek 24. 6 a v pátek 25. 6. ráno od 7.30 do 8.00 hodin před školou (či ve vchodu hlavní budovy / dle počasí) a odpoledne ve čtvrtek od 14 do 17 hodin nebo v pátek od 13 do 16 hodin před budovou družiny (či v okně ŠD / dle počasí). U volební urny bude vždy přítomen pedagogický dozor. Při volbě nahlaste, prosím, jméno, příjmení a  třídu. Voliče musíme kvůli procentu účasti evidovat. 1 rodič = 1 hlas. Volební lístky obdržíte na místě. Volbu Vámi vybraného kandidáta provedete zakroužkováním čísla u jeho jména. Upravený lístek vhodíte do volební urny.

Výsledky voleb budou zveřejněny do konce školního roku.

Při Pedagogické radě 15. 6. byli pro nadcházející období za školu zvoleni většinou hlasů Mgr. Kaňková a paní ZŘ Vlasáková.

Děkujeme za zájem o naši školu a za spolupráci.