Inline bruslení

Vytvořeno: pondělí 25. leden 2021 15:46

Kurz online bruslení si klade za cíl seznámit děti s inline bruslením jako s populárním a stále se rozšiřujícím sportem. Naučíme je zábavnou formou bruslařským dovednostem (brzdění, zatáčení atd.) a základům bezpečnosti (nošení ochranných pomůcek).

Program kurzu je navržen tak, aby kurz mohli absolvovat jak malí začátečníci tak i děti, které s bruslením již zkušenost mají.

Naší snahou je nabídnout dětem smysluplné trávení volného času mimoškolní aktivitou a zaujmout je natolik, aby se pro ně inline bruslení stalo sportem, ve kterém se budou chtít zdokonalovat a kterému se budou chtít dále věnovat. Některé pak třeba rozšíří řady dětí, které se věnují inline bruslení závodně.

KONTAKTY:

Tel.: +420 731 239 237

odkaz na přihlášení a více informací: https://www.jsmeinline.cz/kurz/kurz-inline-ve-skolach-a-skolkach/20083/