název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

image caption module joomla

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

image content caption module

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

easy image caption plugin

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

easy image caption plugin

Žádost OČR

Vytvořeno: středa 11. březen 2020 8:29

Vážení rodiče,

pokud zůstáváte doma se svým dítětem mladším 10ti let,

máte nárok na dávku - Ošetřování členarodiny při uzavření školy. První část A této žádosti Vám potvrdíme, zbávající část si doplníte jako žadatelé o dávku.

Pokud potřebujete OČR potvrdit, napište prosím žádost o potvrzení mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do emailu uveďte jméno a příjmení dítěte, rodné číslo dítěte a datum zahájení. Tiskopis vyplníme a naskenovaný s naším razítkem a podpisem Vám ho pošleme na mail zpět.

Pokud potřebujete originál nebo jen nechcete osobní údaje posílat mailem, budeme potvrzení vydávat ve čtvrtek 12.3. od 8.00 do 12.00 v sekretariátu školy, dále pak po individuální domluvě termínu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Zobrazeno: 323