Žádost OČR

Vytvořeno: středa 11. březen 2020 8:29

Vážení rodiče,

pokud zůstáváte doma se svým dítětem mladším 10ti let,

máte nárok na dávku - Ošetřování členarodiny při uzavření školy. První část A této žádosti Vám potvrdíme, zbávající část si doplníte jako žadatelé o dávku.

Pokud potřebujete OČR potvrdit, napište prosím žádost o potvrzení mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do emailu uveďte jméno a příjmení dítěte, rodné číslo dítěte a datum zahájení. Tiskopis vyplníme a naskenovaný s naším razítkem a podpisem Vám ho pošleme na mail zpět.

Pokud potřebujete originál nebo jen nechcete osobní údaje posílat mailem, budeme potvrzení vydávat ve čtvrtek 12.3. od 8.00 do 12.00 v sekretariátu školy, dále pak po individuální domluvě termínu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..