Sběr papíru

Vytvořeno: čtvrtek 31. říjen 2019 17:37

Ve dnech 22. a 23. října 2019 se konalo tradiční podzimní kolo soutěže ve sběru starého papíru.

Fotografie

Děti, jejich rodiče i prarodiče s elánem přinášeli v dopoledním a odpoledním stanoveném čase svůj nashromážděný sběr. Moc děkujeme!

Náš dík patří také pedagogům a žákům, kteří v přidělených hodinách měli službu u kontejneru a sběr přebírali.

Zvláštní pochvala patří žákům třídy I. A. Svůj příspěvek jich dodalo početně i procentuálně nejvíc za sledované období. Z této třídy se zapojilo rovných 100% dětí.  Následovaly třídy II. B (79%) a V. A (74%).

Odevzdali jsme celkem 3 390 kg a získali za ně 5 085 Kč. Peníze budou použity na ekologické aktivity žáků naší školy a odměny pro ně v různých soutěžích (včetně této).

Nejlepší sběrači tříd (od I. A po V. B): Jakub K., Rozárie Č. a Tereza P., Karolína H., Elly H., Markéta Š., Lucie G. a Štěpán Š., Vilma K., Filip K., Ondřej P., Adéla D. Gratulujeme!

Pořadí jednotlivých tříd v soutěži je zaneseno ve výsledkové listině. Všem děkujeme za účast a vytvoření skvělé atmosféry akce, vítězným třídám gratulujeme.

Attachments:
Download this file (Sběrová akce tabulka - II.pdf)VÝSLEDKOVÁ TABULKA