název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

image caption module joomla

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

image content caption module

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

easy image caption plugin

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

easy image caption plugin

Taneční a gymnastická škola pro roztleskávačky Cheer Academy

Vytvořeno: úterý 10. září 2019 18:00

Baví tě tanec a k tomu gymnastika?

Je ti 9 - 14? (pokud je ti nyní 8 a např. v lednu už ti bude 9, tak jsi také vítána) Tak neváhej a přijď k nám na trénink. Během celého září přijímáme nováčky. Tréninky probíhají na ŽŠ Jarov a to každé pondělí od 17:20 a 19:00 a čtvrtek od 17:00 - 19:00. Na tréninku si zkusíš gymnastiku, taneční průpravu se skvělou tanečnicí Martinou Císařovou. Budeš součástí skvělé party a zúčastníš se soutěží. Více informací na www.cheeracademy.cz či na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budeme se těšit!

Zobrazeno: 265