Podzimní sběrová akce

Vytvořeno: pondělí 12. listopad 2018 21:06

Ve dnech 6. a 7. listopadu 2018 se konalo tradiční podzimní kolo soutěže ve sběru starého papíru.

Celkově jsme ho sice sebrali méně než předešlé roky, ale nadšení zapojených dětí, rodičů i prarodičů bylo naprosto stejné. Patří jim velký dík!

Nesmíme zapomenout poděkovat také pedagogům a žákům, kteří v přidělených hodinách měli službu u kontejneru a sběr přebírali.

Zvláštní pochvala patří žákům třídy V. A. Svůj větší či menší nashromážděný příspěvek jich dodalo početně i procentuálně nejvíc. Následovaly třídy IV. A, III. A a I. B.

Věříme, že do jarního kola se zapojí celkově více žáků a výsledek sběrové akce bude ještě radostnější.

A zajímá vás, jak dopadlo toto kolo?

Odevzdali jsme celkem 2 680 kg a získali za ně 4 824 Kč. Umístění jednotlivých tříd a jejich nejlepší sběrače si můžete přečíst v příloze.

Nejlepší sběrači tříd (od I. A po V. B):

Lucie Š., Jakub Z., Markéta Š., Samuel S., Daniel H., Helena L., Agáta M., Adéla D., Nikola L. a Matěj B.

Moc děkujeme!