Matematický kroužek (Hejného metoda)

Vytvořeno: čtvrtek 16. srpen 2018 11:21

Od září bude na škole otevřený Matematický kroužek podle Hejného metody přednostně pro žáky druhých a třetích ročníků.

Metoda prof. Hejného podporuje aktivní řešení úloh, spolupráci mezi žáky, argumentaci a radost z matematiky při objevování a řešení nejrůznějších úloh. Žáci se přestanou bát kreativních postupů a získají zkušenosti, které budou moci využít i v hodinách matematiky. (https://www.h-mat.cz/principy

Předběžné termíny:

Druhý ročník: Pondělí 15-16h; Středa 15-16h; Čtvrtek 15-16h

Třetí ročník: Úterý: 14-15h (možno po NSPU 15-16h); Středa 15-16h; Čtvrtek 14-15h

Prosím zájemce o výběr vhodného termínu (i termínů) a se jménem žáka a třídou zaslat do 6.9. předběžnou přihlášku na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (zodpovím i případné dotazy)

Podle zájmu bude vybrán termín s největším počtem zájemců, který bude zveřejněn 7.9.

V září se budu těšit,

Olga Lišková