název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

image caption module joomla

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

image content caption module

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

easy image caption plugin

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

easy image caption plugin

Mc Donalds Cup 2018

Vytvořeno: středa 25. duben 2018 19:00

Ve středu 25.4. a ve čtvrtek 26.4.2018 se konal 21. ročník tradičního fotbalového turnaje

na hřišti ZŠ Pražačka. Střetlo se zde 8 týmů ze základních škol Prahy 3. V základním kole naši reprezentanti postupně remizovali 2:2 se ZŠ Lobkovicovo nám. , prohráli 0:2 se ZŠ Chmelnice a zvítězili 8:0 nad ZŠ Seifertova. Díky lepšímu skóre jsme postoupili do semifinále. Zde proběhlo velmi napínavé a vyrovnané utkání se ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad. Po remíze 1:1 došlo na penalty a naši borci měli lepší mušku. Ve finále jsme opět narazili na nejsilnějšího soupeře, který v letošním turnaji nedostal ani jeden gól. Se ZŠ Chmelnice jsme prohráli 0:6 a celkově jsme obsadili 2. místo. Všichni chlapci se snažili a stříbrné medaile si zasloužili. Naši nejlepší střelci Milan a Lukáš vstřelili shodně pět gólů.

Ve čtvrtek 26.4.2018 se utkalo 6 družstev v mladší kategorii.

Našim reprezentantům se tentokrát nedařilo. První čtyři zápasy prohráli, teprve v posledním vyhráli 3:1 nad ZŠ nám. J z Lobkovic. Celkem obsadili 5. místo

Zapsal vedoucí družstva J.H.

Foto J.H. starší žáci

Foto J.H. mladší žáci

Zobrazeno: 435