Mc Donalds Cup 2018

Vytvořeno: středa 25. duben 2018 19:00

Ve středu 25.4. a ve čtvrtek 26.4.2018 se konal 21. ročník tradičního fotbalového turnaje

na hřišti ZŠ Pražačka. Střetlo se zde 8 týmů ze základních škol Prahy 3. V základním kole naši reprezentanti postupně remizovali 2:2 se ZŠ Lobkovicovo nám. , prohráli 0:2 se ZŠ Chmelnice a zvítězili 8:0 nad ZŠ Seifertova. Díky lepšímu skóre jsme postoupili do semifinále. Zde proběhlo velmi napínavé a vyrovnané utkání se ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad. Po remíze 1:1 došlo na penalty a naši borci měli lepší mušku. Ve finále jsme opět narazili na nejsilnějšího soupeře, který v letošním turnaji nedostal ani jeden gól. Se ZŠ Chmelnice jsme prohráli 0:6 a celkově jsme obsadili 2. místo. Všichni chlapci se snažili a stříbrné medaile si zasloužili. Naši nejlepší střelci Milan a Lukáš vstřelili shodně pět gólů.

Ve čtvrtek 26.4.2018 se utkalo 6 družstev v mladší kategorii.

Našim reprezentantům se tentokrát nedařilo. První čtyři zápasy prohráli, teprve v posledním vyhráli 3:1 nad ZŠ nám. J z Lobkovic. Celkem obsadili 5. místo

Zapsal vedoucí družstva J.H.

Foto J.H. starší žáci

Foto J.H. mladší žáci