název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

image caption module joomla

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

image content caption module

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

easy image caption plugin

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

easy image caption plugin

Zelené kilometry

Vytvořeno: čtvrtek 12. duben 2018 19:53

Vyhlášení Soutěže o zelené kilometry

Spolek Auto-Mat, který prosazuje lepší prostředí pro kvalitní život ve městě,

vyhlašuje další kolo tradiční Soutěže o zelené kilometry. Cílem této soutěže je pomoci dětem vykonávat každodenní cesty do školy samostatně nebo v doprovodu rodičů ekologickým způsobem. Děti si mají uvědomit, co může jedinec udělat pro ochranu životního prostředí, a získat pocit, že jsou součástí komunity.

Naše škola se do soutěže opět zapojí. Prosíme rodiče a prarodiče žáků, aby podpořili naše snahy. V období mezi 16. – 28. dubnem se s dětmi pokuste dopravovat do školy a z ní pěšky, na kole, na koloběžce, MHD, popř. elektromobilem. Za každou takto absolvovanou cestu dítě získá 1 „zelený km“. Čím více takových kilometrů, tím lépe. Konkrétní týden pro sběr kilometrů v jednotlivých třídách si stanoví třídní učitelé.

Budeme rádi, když alespoň část z vás, kteří dojíždíte autem, přesedlá v daném termínu na MHD nebo na kola. Zůstanete-li  tomuto způsobu přepravy věrní dlouhodobě, skvělé!

Děkujeme.

Zobrazeno: 589