Vítáme vás na stránkách lV.A

III.A 2017/18

23.2.2019

Vážení rodiče,

pan zástupce, který učí letošní V. A, mi shrnul základní informace týkající se přípravy na zkoušky na víceletá gymnázia, prokonzultovala jsem je i s paní uč. Kaňkovou (V. B).

Možnosti přípravy - "Zkoušky nanečisto" (různé kurzy přímo Na Zatlance či on line )

- "SCIO" (lze zakoupit sadu el. či tištěných testů)

- kroužek Ulity u nás na škole (vedou studentky - málo dětí z naší ZŠ)

- řada gamnázií nabízí různé svoje přípravy či zkoušky nanečisto, je třeba hledat na webu jednotlivých

škol

- naše ZŠ se částečně zaměří na zkoušky v rámci půlených hodin Čj a M v 5. roč.

Doporučené materiály: Sbírka úloh z M - SPN (lze i ve 4. roč.)

Testy pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ 2018 z M - Didaktis - běžná cena 199 Kč

z Čj

Příprava na státní zavěrečné zkušky na osmiletá gymnázia  - M - Fragment (Pavel Zelený) - běžná

cena 289 Kč

- Čj

(osvědčeily se, pracují s nimi děti i vyučující letos)

V době konání zkoušek nanečisto lze zakoupit i materiály přímo Na Zatlance nebo na web. stránkách zkušek nanečisto (většina pro 5. roč.).

Přípravek v loňské 4. třídě využilo jen zanedbatelné množství dětí z naší ZŠ.

Hodně energie a zdaru při přípravě vašich ratolestí na zkoušky vám přeje a všechny vás moc zdraví

Vážení rodiče,

tentokrát mi chybí ta nejvýstižnější slova... Chtěla bych vám všem moc poděkovat za veškerou pomoc firmě TRIFI s.r.o., průběžnou podporu našeho úsilí a vytvoření úžasné atmosféry na jarmarku. Jste prostě skvělí, díky.

Zdraví vás a pohodové akdventní dny všem přeje

3.11.2018

Vážení rodiče,

připomínám, že máte-li zájem o zhlédnutí fotodokumentace jednotlivých akcí naší třídy, alba průběžně přidávám jako předešlé roky na adresu https://www.rajce.idnes.cz/prihlasit. Jsou skrytá, heslo je stejné jako dosud (popř. vám ho poradí děti). Věřím, že vás alelspoň některé fotky opět potěší.

Přehled jednotlivých plánovaných akcí (a tedy i uskutečněných) naleznete v tabulce Akce třídy 4.A. Průběžně ji doplňuji o naše další aktivity.

Zdraví vás a pěkné dny přeje

31.8.2018

Vážení rodiče,

všechny vás moc zdravím z posledního dne prázdnin.

S dětmi se sejdu v pondělí 3. září v naší třídě na jednu vyučovací hodinu. Budou potřebovat přezutí a psací potřeby, mohou si s sebou vzít již kufřík do Vv, úbor do Tv, ručník a popř. svěřenou pokojovou rostlinu.

Prosím, aby každý žák měl na lístečku od vás sepsáno:

1. zda půjde 3.9. po vyučování do ŠD, domů s doprovodem , popř. samo.

2. zda půjde v 11 hod. na oběd (samo nebo s družinou).

Děkuji.

Přeji vám co nejpříjemnější období školního roku 2018/2019. Ať vám vaše dítka dělají radost!

Na další spolupráci s vámi se těší