Vítáme vás na stránkách lV.A

III.A 2017/18

Vážení rodiče,

tentokrát mi chybí ta nejvýstižnější slova... Chtěla bych vám všem moc poděkovat za veškerou pomoc firmě TRIFI s.r.o., průběžnou podporu našeho úsilí a vytvoření úžasné atmosféry na jarmarku. Jste prostě skvělí, díky.

Zdraví vás a pohodové akdventní dny všem přeje

3.11.2018

Vážení rodiče,

připomínám, že máte-li zájem o zhlédnutí fotodokumentace jednotlivých akcí naší třídy, alba průběžně přidávám jako předešlé roky na adresu https://www.rajce.idnes.cz/prihlasit. Jsou skrytá, heslo je stejné jako dosud (popř. vám ho poradí děti). Věřím, že vás alelspoň některé fotky opět potěší.

Přehled jednotlivých plánovaných akcí (a tedy i uskutečněných) naleznete v tabulce Akce třídy 4.A. Průběžně ji doplňuji o naše další aktivity.

Zdraví vás a pěkné dny přeje

31.8.2018

Vážení rodiče,

všechny vás moc zdravím z posledního dne prázdnin.

S dětmi se sejdu v pondělí 3. září v naší třídě na jednu vyučovací hodinu. Budou potřebovat přezutí a psací potřeby, mohou si s sebou vzít již kufřík do Vv, úbor do Tv, ručník a popř. svěřenou pokojovou rostlinu.

Prosím, aby každý žák měl na lístečku od vás sepsáno:

1. zda půjde 3.9. po vyučování do ŠD, domů s doprovodem , popř. samo.

2. zda půjde v 11 hod. na oběd (samo nebo s družinou).

Děkuji.

Přeji vám co nejpříjemnější období školního roku 2018/2019. Ať vám vaše dítka dělají radost!

Na další spolupráci s vámi se těší