název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

image caption module joomla

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

image content caption module

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

easy image caption plugin

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

easy image caption plugin

Vánoce na Jarově

Vytvořeno: úterý 19. prosinec 2017 22:50

Víte, že se v naší tělocvičně v pondělí narodil Ježíšek?

 

V pondělí v podvečer se tělocvična naší školy změnila na koncertní síň i divadelní sál. Sešli se zde rodiče dětí navštěvujících nepovinný předmět Sborový zpěv a žáků ze IV.B třídy, aby spolu se svými dětmi a jejich vyučujícími zažili v předvánočním shonu pravou vánoční atmosféru.

Nejprve se představil sbor naší školy, který pod vedením paní učitelky H. Kačírkové zazpíval zimní písně i vánoční koledy. Poté se tělocvična změnila na Betlém v roce 0 a byli jsme svědky zrození Ježíška v podání žáků ze třídy IV.B. Představení s důmyslnými kostýmy nacvičila s dětmi paní učitelka J. Kaňková. Celý výjev doprovázely zpěvem děti ze sboru, ke kterým se přidávali i diváci.

Po dlouhotrvajícím potlesku a přídavku měli všichni možnost navštívit naší "Kouzelnou půdu", kde v netradičních prostorách probíhá výstava výtvarných prací žáků školního výtvarného kroužku paní Lenky Raškové, žáků ZUŠ ve Štítného ulici, které vede paní malířka Daniela Messiereurová. Předměty z keramiky dodali žáci z kroužku paní Oksany Maskalukové.

Všem zúčastněným děkujeme za krásný zážitek!

Fotografie od paní Hacaperkové

Zobrazeno: 586