název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

image caption module joomla

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

image content caption module

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

easy image caption plugin

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

easy image caption plugin

Na Jarově chodil Mikuláš

Vytvořeno: neděle 10. prosinec 2017 17:42

Stalo se již tradicí, že žáci pátých ročníků se 5.12. stanou "svatými",


rohatými a jinými bytostmi, aby tento den navštívili s knihou pochval a hříchů všechny, kteří si to zaslouží. Letos se této role ujala třída V.B pod vedením pana uč. Hory. V důmyslných kostýmech obešli všechny třídy, nezapomněli ani na kancelář školy a školní jídelnu a samozřejmě zavítali i k našim nejmenším do MŠ. Všude zarecitovali pěknou pekelnou básničku a odměnili hodné žáky. Těm zlobivějším pohrozili, ale ani letos si čertíci nikoho neodnesli ...


Fotografie

Zobrazeno: 578