Saunování

Vytvořeno: středa 11. říjen 2017 17:52

Vážení rodiče,

v tomto týdnu (5.12.) proběhne pouze středeční saunování (od 15,00 do cca 16,15 hod).

Čtvrteční saunování odpadá.

Děvčata, která navštěvují saunu ve čtvrtek se mohou připojit ke středečním.

OL

Sauna opět v provozu!!!

Saunování bude probíhat ve stejných cyklech jako v loňském školním roce - střídání chlapeckého týdne saunování a dívčího.

Ve středu 3.10. od 15,30 první letošní saunování - chlapecké. Ve čtvrtek 4.10. od 14,00 hod opět chlapci. Příští týden ve středu 10.10. - dívky a ve čtvrtek 11.10. opět dívky. Další týden 17. a 18. 10. chlapci.

S sebou : prostěradlo nebo ručník do sauny a osušku nebo ručník do odpočívárny, gumové pantofle, sprchový gel a děvčata skřipec do vlasů!

Vzhledem k množství nabízených mimoškolních aktivit se ztenčila základna zájemců na saunování a tudíž zde již nebudu vypisovat děti, které v daný den jsou k saunování přihlášené. Chlapci, kteří se přihlásili na středu, chodí ve středu (je- li chlapecké saunování) a středeční dívky zase v dalším týdnu.

OL

Vážení rodiče,

zatím shromažďuji vracející se lístečky zpět, čekám ještě na podepsaný souhlas od obou rodičů i potvrzení o saunování od lékaře ( platí pouze pro děti z 1. tříd a ty, kteří s námi loni do sauny nechodili). Ostatní si mohou vybrat z nabízených termínů. Chápu, že ne všem tato nabídka vyhovuje, ale z ostatních - Vámi navrhovaných termínů by se nezaplnila kapacita sauny.

Nyní si ještě užijeme pěkného počasí venku, ale nic netrvá věčně a tudíž předpokládaný termín pro první saunování je  3.10. 2018.

Stále se těší :-)

Olga Lišková

Vážení rodiče, milé děti - saunoví nadšenci,

prázdniny jsou za námi a počasí začíná přát saunovému prohřívání :-).

Letos opět zachováme saunovací středu a čtvrtek.

Středa 15,30 - 17,00

Čtvrtek 14,00 - 15,30

Středeční čas byl posunut hlavně z důvodu konání celodružinových akcí, se kterými středeční čas kolidoval.

V průběhu druhého týdne v září obdrží všechny děti (které v loňském školním roce odevzdaly podepsaný souhlas se saunováním i potvrzení od lékaře) lísteček - přihlášku na saunování na letošní školní rok.

Budete - li chtít jakékoli informace, zastavte se v družině, nebo můžete napsat mail na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prvňáčci budou informováni na třídní schůzce 3.9.

Na všechny se těší

Olga Lišková

cedule sauna sauna luzka jarov sauna uvnitr jarov 1B sauna ZŠ Jarov sauna odpočívárna sauna toalety sauna jarov