Vítáme vás na stránkách lll.B

11. 9.

Vážení rodiče,

- prosím o důslednou kontrolu vypracování domácích úkolů

- stále opakujeme učivo 2. ročníku

- připravuji seznam doporučené četby

- od pondělí 16. 9. bude 4. vyuč. hodina půlená - literární výchova / čtení (Hovorka / Soukupová)

- čtvrtek na půlené hodiny Matematiky prosíme nosit i geometrické pomůcky

- prosím rodiče žáků, kteří ještě nezaplatili do TF (v červnu paní Daňkové nebo v září mně), aby tak učinili, ev. Vás

oslovím emailem

Děkuji za spolupráci. Hezké dny. David Hovorka

2. 9.

Vážení rodiče,

přeji všem úspěšný nový školní rok a přicházím s dalšími informacemi:

- žáci dnes obdrželi rozvrh a ŽK, prosím v ŽK vyplnit přední stranu a rozvrh, podepsat práva a povinnosti a obalit

- zítra již výuka dle rozvrhu, budeme si povídat, nadepisovat a obalovat sešity (na M, Prv přinést obaly, na Čj mám) a  event. řešit další organizační záležitosti spojené s úvodem školního roku

- prosím přinést ručníky, kufříky na VV a PČ, cvičební potřeby na Tv

- pracovní sešity na Čj a M zatím nedorazily (měnili jsme dodavatele, čekáme)

- žáci mají zaplaceny sešity a potřeby na Vv a pracovní sešity na Aj

Děkuji za spolupráci. Hezký den. David Hovorka

26. 8.

Vážení rodiče,

vítám Vás na stránkách III. B a přináším několik prvotních informací v souvislosti s blížícím se začátkem školního roku.

V tuto chvíli jsou objednány pracovní sešity Čj, M, písanky, pětiminutovky, sešity na školní a domácí práci, čtvrtky, barevné papíry a další výtvarné potřeby, boxy, rychlovazače, euroobaly atd. Vše by mělo dorazit tento týden. Zároveň prosím rodiče, kteří Mgr. Daňkové nepředali částku do TF, aby tak v 1. týdnu školního roku učinili. Děkuji

Učebnice pro 3. ročník by již žáci měli mít u sebe, prosím o jejich obalení.

V 1. týdnu:

Budou žáci v jednotlivých předmětech dostávat sešity, které nadepíší a obalí, a pracovní sešity. Obaly na sešity na český jazyk mám.

Žáci obdrží žákovské knížky, prosím o obalení, vypsání úvodní strany, podepsání práv a povinností a vyplnění rozvrhu.

Ode mne obdrží úkolníček / mohou používat i svůj /, který budou vést a pečlivě zapisovat zadané úkoly. V úvodu roku jim budu více nápomocen, postupně musí tuto činnost žáci zvládat sami.

Žáci dostanou seznam doporučené literatury pro 3. - 5. ročník a pokyny k vedení čtenářského deníku.

Žáci přinesou vybavený kufřík na Vv, Tv úbor a látkový ručník.

Bude probíhat adaptace a organizační záležitosti.

Ve 2. týdnu začneme opakovat učivo 2. ročníku a očekávejte již první ústní či písemnou práci žáků i její hodnocení.

Průběžně Vás na těchto stránkách budu informovat, zásadní informace si žáci zapíší do ŽK, sekce jiná sdělení, ev. budu informovat v listinné podobě.

V příloze najdete přibližný seznam pomůcek do 3. třídy.

Těším se na spolupráci s Vámi. Hezké dny přeje David Hovorka

Attachments: