Vítáme vás na stránkách lll.A

Vážení rodiče,

dovolte, abych Vás všechny přivítal v novém školním roce. Mám pro Vás několik informací. V případě potřeby mě kontaktujte na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Týden od 2. do 6. 9.

Vzájemně se s dětmi seznamujeme, nastavujeme si pravidla spolupráce, děti dostávají sešity a pracovní sešity (prosím o obalení v nejbližších dnech, abychom se plnohodnotně mohli pustit do práce). Prosím o vyplnění přední strany v ŽK, podepsat práva a povinnosti. Všem dětem bylo řečeno, ať si donesou kufřík na VV/PČ, tělocvik, ručník a úkolníček (dle vlastního výběru). Opakujeme učivo z druhého ročníku.

Týden od 9. do 13. 9.

Opakování učiva 2. ročníku. Děti, které si ještě nedonesly stírací tabulku z předchozího ročníku, nechť si ji donesou. Těm, kteří budou kupovat novou, doporučuji formát A4, z jedné strany linkovanou a z druhé čistou.

10. 9. - Exkurze do České televize. S sebou menší batůžek se svačinou, pitím, menším penálem s psací potřebou/základními pastelkami a průkazkou (lístky) na MHD. Do České televize vyrazíme hned ráno a vrátíme se před obědem.