název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

Vítáme vás na stránkách lll.A

Vážení rodiče, 

dovolte, abych Vás všechny přivítal v novém školním roce. Mám pro Vás několik informací. V případě potřeby mě kontaktujte na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Týden od 2. do 6. 9. 

Vzájemně se s dětmi seznamujeme, nastavujeme si pravidla spolupráce, děti dostávají sešity a pracovní sešity (prosím o obalení v nejbližších dnech, abychom se plnohodnotně mohli pustit do práce). Prosím o vyplnění přední strany v ŽK, podepsat práva a povinnosti. Všem dětem bylo řečeno, ať si donesou kufřík na VV/PČ, tělocvik, ručník a úkolníček (dle vlastního výběru). Opakujeme učivo z druhého ročníku.

 

Týden od 9. do 13. 9. 

Opakování učiva 2. ročníku. Děti, které si ještě nedonesly stírací tabulku z předchozího ročníku, nechť si ji donesou. Těm, kteří budou kupovat novou, doporučuji formát A4, z jedné strany linkovanou a z druhé čistou.

10. 9. - Exkurze do České televize. S sebou menší batůžek se svačinou, pitím, menším penálem s psací potřebou/základními pastelkami a průkazkou (lístky) na MHD. Do České televize vyrazíme hned ráno a vrátíme se před obědem. 

Zobrazeno: 15097