název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

image caption module joomla

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

image content caption module

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

easy image caption plugin

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

easy image caption plugin

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Vytvořeno: sobota 27. květen 2017 19:20

V úterý 23. 5. se na dopravním hřišti v Jilmové ulici konalo další kolo obvodní soutěže DSMC neboli Dopravní soutěže mladých cyklistů.

Celkem se zúčastnilo 22 družstev ze škol Prahy 3. V naší mladší kategorii bylo 14 družstev. Naše dvě družstva měla těžký úkol – obhájit loňský double, neboli dvojité vítězství. Vzhledem k probíhající přestavbě školy jsme měli složité podmínky na přípravu. Naši borci nezaváhali a všechny 4 disciplíny zvládli výborně. Družstvo „A“ ve složení Vojtěch Klusák, Štěpán Nejedlý, Amelie Hanusová, Annika Šumanová obsadilo 1. místo. Tým „B“ Matěj Málek, Martin Kropáček, Karolína Hovorková, Tereza Tátovská skončili na 2. pozici. Do krajského kola postoupí jen Karolína Hovorková, protože ostatní účastníci budou v době Krajského kola na škole v přírodě. Šanci dostanou žáci 4. ročníku. Doufejme, že získají zkušenosti, které se jim budou hodit příště. Výsledek: Loňské DOUBLE jsme obhájili!!!

Fotografie - obvodní kolo

Zobrazeno: 614