Vítejte na stránkách ll.A

Vážení rodiče a milí žáci... Prázdniny jsou u konce, a tak se znovu potkáváme na našich stránkách.

Hodně štěstí ve školním roce 2019/2020.

Nejdříve k organizaci prvního týdne.

Pondělí - 2.9. - konec po první vyučovací hodině - děti si přinesou penál a aktovku (odnesou si učebnice a sešity).

Obědy přilašují rodiče prostřednictvím webových stránek. Prosím o lísteček, zda děti půjdou na oběd, do družiny nebo samotné odejdou ze školy.

Od úterka je vyučování podle rozvrhu, který již najdete na stránkách třídy.

Tv - tepláky, tričko, sportovní obuv - nejlépe pevnější

- v rámci Tv začíná plavání - první lekce již v pátek 6.9.

- děti potřebují plavky, mýdlo (sprchový gel), ručník, plaveckou čepici ( hlavně děti s dlouhými vlasy), gumové pantofle          do sprchy a na WC.

Podle počasí pláštěnku a pokrývku hlavy - u dlouhovlasých dětí nelze zaručit perfektní dosušení vlasů.

Na bazén Pražačka chodíme pěšky.

ZDRAVOTNÍ OMEZENÍ - omluvení z plavání je na základě lékařské zprávy.

Při nachlazení atd.stačí aktuálně  lísteček, na bazén děti půjsou s námi - budou se převlékat do kraťas a trička

(může být z TV)

Jakékoli zdravotní omezení prosím nahlašte včas (ekzém, srdeční vada, epilepsie atd ), kvůli možným                            komplikacím.

Bradavice - pokud má dítě bradavice, plaveckého výcviku se účastnit nemůže, prosím o všasné řešení.

Plavání potrvá do konce školního roku - obě pololetí.

Vv - nemusíte dokupovat nic, doplním z třídního fondu.

Třídní fond - během září budeme vybírat 500 Kč na akce třídy (divadla, planetárium atd)

Pokud pošlete krabici papírových kapesníků  budu moc ráda. loni se nám velice osvědčily.

Prosím o zaslání MALÉHO ručníčku na ruce - během prvního týdne

Škola v přírodě - máme rezervaci na Šumavu v termínu od 4. - 8. 5. 2020

Další informace budeme probírat jako loni, na našich třídních stránkách - přihlášení a heslo dostanou žáci v pondělí.

Těším se na spolupráci a s pozdravem Radka Žáková