název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

Vítejte na stránkách ll.A

25. 6. 2019

Zítra je potřeba přinést žákovské knížky - kdo tak ještě neučinil!

Dole na stránku (do příloh) vkládám seznam pomůcek pro 3. ročník, které připravil Mgr. Novák - můžete se vyhnout frontám v obchodech na začátku školního roku a pořídit vše potřebné v předstihu. Číslice a stíratelné tabulky, které jsme s dětmi používali v první a druhé třídě, mohou děti přinést a přes prázdniny nechat ve škole.

Panu učiteli Novákovi předávám třídní fond v hodnotě 700,- Kč pro každého žáka. Přes prázdniny budou nakoupeny sešity, pracovní sešity a zbylé výtvarné potřeby (čtvrtky apod.). Panu učiteli jsem předala také sešity, čtvrtky, toaletní papíry, kapesníky a papíry na kopírování, které nám zůstaly z letošního školního roku. 

Ve středu si budeme rozdávat učebnice pro třetí třídu - děti budou potřebovat aktovku!

20. 6. 2019

Chválím děti za chování během návštěvy hasičské stanice i programu na Parukářce. Děkuji maminkám za doprovod. 

Připomínám, že zítra je potřeba přinést všechny učebnice - opravené, slepené, vygumované. Chválím všechny, kteří je měli v pořádku ve škole již dnes.

Dnes jsme otevřeli kasičku s příspěvky pro psí útulek - vybralo se neuvěřitelných 5 511,- Kč !!! Já i děti máme velkou radost, hned jsme objednali 4 velké pytle granulí (po 12kg) a 42 konzerv (po 400 g). Dodání části zásilky očekáváme "rychlým psem" dnes odpoledne a druhou část zítra. Objednávky jsou k nahlédnutí níže na stránce v přílohách, faktury budou k nahlédnutí ve škole. 

Všechno krmivo a další věci nám do útulku odveze pan školník. Máte-li tedy ještě doma něco, co chtěly děti darovat samy za sebe, tak to prosím pošlete do školy nejpozději v pondělí. Jinak by si to děti musely odnést samy. 

Děkuji všem za spolupráci, krásný dárek ke konci školního roku. Doufám, že v útulku budou mít psi minimálně stejně velkou radost, jakou měly děti, když jsme společně počítali peníze a objednávali. 

Zobrazeno: 10007