název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

Vítáme vás na stránkách l.B

Dobrý den, vážení rodiče, milé děti.

V pondělí 4.9. začíná školní rok 2023/2024.

Sejdeme se před 8. hodinou před školou, poté společně odejdeme do atria školy, kde bude v 8,00 hodin slavnostní zahájení pro prvňáčky. Pak půjdeme poprvé do naší třídy, rodiče odejdou vyřizovat další záležitosti - administrativu ve školní jídelně (čip - 130 Kč) a my s dětmi se budeme seznamovat a povídat si o tom, co nás čeká, co se naučíme, co budeme všechno v průběhu školního roku dělat a spoustu dalších věcí. Děti hned první školní den dostanou desky s pracovními sešity a dalšími učebními pomůckami, ale ty zůstanou ve škole - je potřeba vše roztřídit a to budeme dělat od úterý 5.9. Stejně tak dostanou sáček s různými věcmi do školy, ale ten také zatím neponesou domů - také vše musíme přebrat, něco se bude hodit do školy, něco domů. V úterý si již tento sáček odnesou domů. Takže první školní den děti nepotřebují aktovku. Jen nějaký malý batůžek, kde budou mít pití a lehkou svačinu a přezůvky (podepsané) do družiny.

V 8,45 si děti převezme paní vychovatelka, odejdou do školní družiny a my s rodiči budeme mít první třídní schůzku. Na té zazní samé důležité informace, proto Vás prosím všechny o účast. Také je potřeba dovyplnit zápisový lístek do školní družiny, proto si s sebou vezměte psací potřebu - děkuji. Zároveň se domluvíme na společném nákupu školních potřeb, na které bude nutné odevzdat finance - mějte je prosím s sebou (o částce jsme se bavili již v červnu).

V pondělí 4.9. tedy budou ve škole první hodinu, poté ve školní družině, nebo podle potřeby s rodiči.

První školní týden (5.9. - 8.9.) budou mít děti v rámci adaptačního období 2 vyučovací hodiny, zatím ne podle rozvrhu. Po skončení vyučování děti přecházejí do školní družiny, paní vychovatelka si je vyzvedává ve třídě.

Obědy ve školní jídelně je možné mít hned od pondělí 4.9. Děti půjdou na oběd se školní družinou v cca 11 hodin. Počítá se u prvňáčků s tím, že ještě nebudou mít placené obědy. Variabilní symbol jim bude teprve přidělený.

V týdnu od 5.9. do 8.9. děti budou chodit na obědy s družinou v cca 11,15. Proto jim již dávejte s sebou do školy lehkou svačinu a pití, také už musí nosit přezůvky do školy (podepsané).

 

Snad jsem na nic nezapomněla a vypsala jsem všechny podstatné informace pro začátek školního roku. Pokud Vám něco nebude jasné, nebo budete chtít něco upřesnit, vyřešíme vše v pondělí 4.9. na třídní schůzce. Vše spolu zvládneme v pohodě a klidu.

 

Moc se těším na Vaše děti, samozřejmě i na Vás - rodiče.

Přeji hezký zbytek prázdnin, opatrujte se a na shledanou.

Helena Brožovská.

Zobrazení: 62841