název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

image caption module joomla

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

image content caption module

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

easy image caption plugin

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

easy image caption plugin

Informace MČ Kurzy češtiny pro cizince

Vytvořeno: úterý 24. květen 2022

Dobrý den, byla otevřena registrace na intenzivní letní kurzy češtiny pro dospělé uprchlíky. Níže naleznete odkaz na registrační formulář, ve kterém jsou všechny informace o kurzech v ukrajinštině. Jedná se o intenzivní dvoutýdenní kurzy. 

https://forms.gle/AWyVT4dwL6a5fd3PA

V případě dotazů ke kurzům můžete kontaktovat přímo koordinátorku kurzů, Janu Januševičovou na mobil: +420 608 480 142 , email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zobrazení: 142