INFORMACE ŠJ

18.06.2024Aktuality MŠ

INFORMACE ŠJ

• PŘÍPADNÉ ODHLÁŠENÍ STRAVNÉHO NA 28. 6., PROSÍME, ABYSTE UČINILI NEJPOZDĚJI DO STŘEDY 26.6.

• PROSÍME,  RODIČE  VŠECH DĚTÍ V MŠ, ABY VYROVNALI PŘÍPADNÉ NEDOPLATKY STRAVNÉHO.

• Dětem v MŠ se letos nebudou přeplatky vracet, z důvodu letního provozu MŠ v obou měsících. Přeplatky budou poté převedeny do následujícího školního roku 24/25. Přeplatky se budou vracet v srpnu pouze dětem, které ukončily docházku do MŠ Jarov.

• UPOZORŇUJEME, ŽE STRAVNÉ NA ZÁŘÍ 2024, MUSÍ BÝT UHRAZENO JIŽ K 25. 8. 2024. Tato skutečnost je každý rok stejná. VARIABILNÍ SYMBOL NOVÝCH DĚTÍ JE 24…. (4 poslední čísla rodného čísla).

• Přihlášky nových strávníků, prosím, zasílejte naskenované na e-mail jidelna@zsjarov.cz, nebo odevzdejte pedagogům v MŠ i v ZŠ do 28. 6. 2024.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci v příštím školním roce.

Marek, vedoucí ŠJ.