Šablony pro MŠ a ZŠ I

Logolink OP VVV hor barva cz

20.03.2018

Pozvánka na přednášku na téma Děti online aneb co hrozí dětem na internetu

Download this file (pozvánka pro rodiče 3 web.pdf)Pozvánka na přednášku 24.04.2018

Základní škola a mateřská škola Jarov, V Zahrádkách 48/1966, Praha 3 se zapojila do výzvy MŠMT, řídícího orgánu OP VVV (Výzva č. 02_16_023 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ pro Prahu v prioritní ose 3 OP).

Po procesu hodnocení a schválení získala pro svůj projekt „Zkvalitnění vzdělávacího procesu na ZŠ a MŠ Jarov formou podpory pedagogů, dětí a žáků i jejich rodičů“ (reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0004281) částku 1 139 606 Kč, z toho 396 638 Kč pro MŠ a 742 968 Kč pro ZŠ. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Základní škola získala finanční podporu na vzdělávání pedagogických pracovníků v rámci DVPP zaměřené na inkluzi, čtenářskou, matematickou a jazykovou gramotnost, na programy sdílení zkušeností s pedagogy z různých škol, tandemovou výuku a rozvoj metody CLIL ve výuce. Dotace bude dále využita na rozvoj spolupráce s rodiči žáků formou odborně zaměřených setkávání a podporu žáků formou čtenářských klubů, klubů zábavné logiky a klubů doučování.

Mateřská škola získala finanční podporu na vzdělávání pedagogických pracovníků v rámci DVPP zaměřené na čtenářskou a matematickou pregramotnost, specifika práce s dvouletými dětmi v MŠ a prevenci logopedických vad, na programy sdílení zkušeností s pedagogy z různých škol a na rozvoj spolupráce s rodiči dětí formou odborně zaměřených setkávání. Dotace bude dále využita ve školním roce 2018/2019 na pokrytí nákladů spojených s pozicí chůvy jako personální podpory MŠ.

Realizace projektu bude probíhat od 1. 8. 2017 do 31. 8. 2019.

Informace o projektu jsou zveřejněny na webových stránkách školy (www.zsjarov.cz ) nebo na nástěnkách ve vestibulu ZŠ i MŠ. Bližší informace o projektu dále podá Mgr. Kateřina Petřinová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .