název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

Akce ZŠ

 

Datum: Třída Popis:  
 01.09.2017     Zahájení  školního  roku 2017/2018  
06.09.2017
   IV.B  Vernisáž výtvarných prací žáků IV.B, od 15.00 hodin Radnice Praha 3
18.09.2017  III.B  Kočičí zahrada (5. a 6. vyuč. hodina) Kmenová třída
18.09.2017   Začíná program EATS  
22.09.2017 III.B  Vycházka po Praze 3 (8.00 - 11.40 hodin)  
25.09.2017 III.A Finanční gramotnost 8.00 - 9.40 hodin, Remédium Kmenová třída
25.09.2017 III.B Finanční gramotnost 9.50 - 11.40 hodin, Remédium Kmenová třída
26.09.2017 III.A + III.B Býložravci - III.A od 11.00 hodin, III.B od 12.00 hodin IC Praha 3
29.09.2017 IV.B  Výlet do ZOO ZOO Praha
02.10.2017 III.A  Kočičí zahrada (5. a 6. vyuč. hodina) Kmenová třída
03.10.2017 II.A  Kočičí zahrada (5. a 6. vyuč. hodina) Kmenová třída
3. a 4.10.20174    Sběr papíru (7.00 - 8.00 hodin, 14.00 - 15.00 hodin)  
05.10.2017 III.A  Bajky (10.15 - 12.00 hodin) - přeloženo na 11.10.2017 Knihovna Vozovna
06.10.2017 IV.A  Finanční gramotnost 8.00 - 9.40 hodin, Remedium Kmenová třída
06.10.2017 IV.B  Finanční gramotnost 9.50 - 11.40 hodin, Remédium Kmenová třída
09.10.2017 III.B  Kočičí zahrada (5. a 6. vyuč. hodina) Kmenová třída
09.10.2017 V.B Finanční gramotnost 8.00 - 9.40 hodin, Remedium Kmenová třída
09.10.2017 V.A Finanční gramotnost 9.50 - 11.40 hodin, Remedium Kmenová třída
10.10.2017
   Třídní schůzky od 18.00 hodin Kmenové třídy
10.10.2017    První závoz "Mléko do škol"  
10.10.2017    "Žižkovský kolík" - vybraní žáci 3. - 5. roč. zrušeno Židovské pece
10.10.2017 IV.B  Toulcův dvůr 9.00 - 12.00 hodin Toulcův dvůr
11.10.2017 III.A  Bajky (10.15 - 12.00 hodin) Knihovna Vozovna
12.10.2017 III.B  Bajky (10.15 - 12.00 hodin) Knihovna Vozovna
11.-15.10.2017    "72 hodin" - úprava okolí školy Fotografie  
16.10.2017 IV.B

 BESIP 8.30 hodin, jízdy

DDH Jilmová
16.10.2017 V.A  BESIP 10.30 hodin, jízdy - přeloženo DDH Jilmová
16.10.2017 III.A  Kočičí zahrada (5. a 6. vyuč. hodina) Kmenová třída
16.10.2017 V.A  Jules Verne od 10.00 hodin Divadlo Gong
17.10.2017 IV.A  BESIP 8.30 hodin, jízdy DDH Jilmová
17.10.2017 V.B  BESIP 10.30 hodin, jízdy DDH Jilmová
18.10.2017 II.A, II.B  Lakomá Barka od 10.00 hodin Divadlo Gong
20.10.2017 III.A Vycházka po Praze 3 (8.00 - cca12.00 hodin)  
23.10.2017 III.B  Kočičí zahrada (5. a 6. vyučovací hodina) Kmenová třída
24.10.2017 IV.A  Kámen a člověk (8.00 - 12-35 hodin) Toulcův dvůr
24.10.2017 II.A  Kočičí zahrada (4. a 5. hodina) Kmenová třída
31.10.2017 II.A  Kočičí zahrada (4. a 5. hodina) Kmenová třída
02.11.2017 IV.A, IV.B  Tři mušketýři (od 9.30 hodin) Divadlo U Hasičů
02.11.2017 III.B  Krtek a kalhotky, 8.45 - 12.00 hodin Toulcův dvůr
06.11.2017 Celá škola  Divadlo v anglickém jazyce Fotografie Tělocvična
06.11.2017 III.A  Kočičí zahrada 5. a 6. hodin Kmenová třída
09.11.2017 III.B  Projekt Bříško, bříško od (9 do 12.35 hodin) Slovenský institut
09.11.2017 IV.A + IV.B  Dobrodružství Toma Sawyera (od 10.00 hodin) Divadlo Gong
14.11.2017 III.B  Proházka po Praze - Královská cesta  
20.11.2017 II.A + II.B  O Slunečníku, Měsíčníku a hvězdičkách Planetárium
20.11.2017 III.B  Kočičí zahrada (5. a 6. hodina) Kmenová třída
21.11.2017 II.B  Kočičí zahrada (4. a 5. hodina) Kmenová třída
22.11.2017 I.A + I.B  Lampionový průvod od 17.45 hodin  
24.11.2017
   Fotografování jednotlivců, sada 350,- Kč  
27.11.2017 III.A + III.B  Mrazík, od 10.00 hodin Divadlo U Hasičů
28.11.2017 V.A  BESIP - beseda 8.30 - 10.10 hodin DDH Jilmová
28.11.2017 V.B  BESIP - beseda 10.30 - 12.10 hodin  DDH Jilmová
29.11.2017 IV.A  BESIP - beseda 8.30 - 10.10 hodin  DDH Jilmová
29.11.2017 IV.B  BESIP - beseda 10.30 - 12.10 hodin  DDH Jilmová
01.12.2017 IV.A + IV.B  Planetárium  Stromovka
04.12.2017 III.B  Čtení pro kuře od 10.00 hodin Staroměstské nám.
04.12.2017 II.A Kočičí zahrada 5. a 6. vyuč. hodina Kmenová třída
05.12.2017 II.A Kočičí zahrada 4. a 5. vyuč. hodina Kmanová třída
07.12.2017 III.A  Pohádky Knihovna Vozovna
07.12.2017 III.B  Pohádky Knihovna Vozovna
07.12.2017 IV.B  Výstava Josefa Lady, 8 - 12 hodin Tančící dům
11.12.2017 V.B  Program primární prevence - Život bez závislostí, 1.a 2. hod. Kmenová třída
11.12.2017 V.A  Program primární prevence - Život bez závislostí, 3.a 4. hod. Kmenová třída
12.12.2017    Volby do Rady školy 7 - 8 hodin, 14 - 17 hodin Vestibul školy
13.12.2017    Volby do Rady školy 7 - 8 hodin, 14 - 17 hodin Vestibul školy
13.12.2017    Plavecké závody - vybraní žáci, odchod 10.35 hod., návrat cca ve 13.30 hodin Pražačka
 18.12.2017 III.A+III.B  Vánoční koleda, od 10.00 hodin Divadlo Gong
 18.12.2017 IV.B + SZ   Živý Betlém - vystoupení pro veřejnost od 17.00 hodin  Tělocvična
19.12.2017 II.B  Kočičí zahrada 4. a 5. hodinu  Kmenová třída
20.12.2017 II.A + II.B  Výlet Vánoce na statku  Třebíz
20.12.2017    Turnaj ve florbale, vybraní žáci 4. a 5. tříd, 7.30 - cca 14 hodin  ZŠ Nám. Jiřího z Lobkovic
21.12.2017 IV.B + SZ  Vystoupení SZ + Živý Betlém od 9.00 hodin MŠ + 1. třídy
                                        od 10.00 hodin 2. - 5. ročník
Foto p. Hacaperková
Tělocvična
04.01.2018 I.B + I.A Program primární prevence - Život bez závislostí (po 2.vyuč. hodinách od 8.00 hod.) Kmenové třídy
09.01.2018    Třídní schůzky od 18.00 hodin, předchází schůzka tř. důvěrníků s vedením školy  
15. - 17.1.18   Ukončení sběru víček  
15.01.2018 II.A+II.B Program primární prevence - Život bez závislostí (po 2.vyuč. hodinách od 8.00 hodin) Kmenové třídy
15.01.2018 III.A Kočičí zahrada 5. - 6. hodinu Kmenová třída
16.01.2018 V.A + V.B Program primární prevence - Život bez závislostí (po 2.vyuč. hodinách od 8.00 hodin) Kmenové třídy
17.01.2018 III.A Návštěva KC Vozovna - beseda Veršování KC Vozovna
18.01.2018 III.B Návštěva KC Vozovna - beseda Veršování KC Vozovna
23.01 2018 III.B Cesta ke chlebu (9.00 - 13.30 hodin) Toulcův dvůr
25.01.2018 III.A Cesta ke chlebu (8.00 - 12.30 hodin) Toulcův dvůr
25.01.2018 II.A Program primární prevence (3. a 4. hodina)  Kmenová třída
26.01.2018 III.A+III.B Program primární prevence - Život bez závislostí (po 2.vyuč. hodinách od 8.00 hodin) Kmenové třídy
29.01.2017 III.B Kočičí zahrada 5. - 6. hodinu Kmenová třída
30.01.2018 II.B Kočičí zahrada 4. a 5. hodinu Kmenová třída
 12.02.2018  IV.B+IV.A Program primární prevence - Život bez závislostí (po 2.vyuč.  hodinách od 8.00 hodin) Kmenové třídy
13.02.2018 I.B Malá Čarodějnice  Divadlo Gong
19.02.2018 III.A+III.B Vesmír kolem nás (od 11.30 hodin)  Planetárium
20.02.208 II.A Program prim. prevence (10.55 - 12.35 hodin)  Kmenová třída
22.02.2018   Den otevřených dveří pro zájemce o studium v příštím školním roce,  14.00 - 17.00 hodin  
26.02.2018 III.A Kočičí zahrada 5. - 6. hodinu Kmenová třída
 27.02.2018 III.B O lakomé Barce (od 10.00 hodin) Divadlo Gong
27.02.2018 II.A Kočičí zahrada 4. - 5. hodinu Kmenová třída
27.02.2018   Školní kolo recitační soutěže od 14.00 hodin, postupující žáci Třída II.A
28.02.2018 I.A a I.B Veselé zoubky Kmenové třídy
01.03.2018 III.B Program prim. prevence (9.00 - 10.35 hodin) Kmenová třída
02.03.2018 III.B Výtvarná dílna (8.00 - 11.40 hodin) IC Praha 3
06.03.2018 II.A Kočičí zahrada (4. a 5. vyuč. hodina) Kmenová třída
06.03.2018 I.B Pohádky Fr. Hrubína (od 9.00 hodin) Dům národ. menšin
06.03.2018 V.A Besip - teoret. průprava 8.30 – 10.10 hod. DDH Jilmová
06.03.2018 V.B Besip - teoret. průprava 10.30 - 12.10 hod. DDH Jilmová
07.03.2018 IV.A Besip - teoret. průprava 8.30 – 10.10 hod. DDH Jilmová
07.03.2018 IV.B Besip - teoret. průprava 10.30 - 12.10 hod. DDH Jilmová
08.03.2018  Celá škola   Výchovný koncert SOLIDEO, 20 nástrojů, 40,- Kč/žák FOTO Tělocvična
09.03.2018 III.A Vycházka po Praze 3 s průvodcem - od 8.30 hodin - zrušeno IC Praha 3
12.03.2018 III.B Kočičí zahrada 5. - 6. hodinu Kmenová třída
13.03.2018   Obvodní kolo recitační soutěže - postupující žáci Atrium
20.03.2018 III.A Šelmy (Lesy hl.m.Prahy) 10.00 - 11.00 hodin IC Praha 3
20.03.2018 III.B Šelmy (Lesy hl.m.Prahy) 11.00 - 12.00 hodin IC Praha 3
21.03.2018   Olympiáda v AJ - vybraní žáci ZŠ Bronzová
22.03.2018 III.B Program primární prevence Mgr. Klíma Kmenová třída
26.03.2018 III.A Kočičí zahrada (5. a 6. hodina) Kmenová třída
26.03.2018   Školní kolo pěv. soutěže Pražská snítka od 14.15 hodin Fotografie III.B
27.03.2018 II.A + II.B O neposlušné pomlázce Divadlo U Hasičů
27.03.2018 III.B + vybraní žáci IV.A a V.B Soutěž v AJ Ládví
03.04.2018   Aprílový běh s kuřetem - vybraní žáci 2. až 5. tříd Židovské pece
06. - 13.04 Celá škola "Ukliďme si kolem školy"
 
10.04.2018  III.B Zdravé zuby od 10.30 hodin IC Praha 3
13.04.2018   Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia  
16.04.2018 III.A Zdravé zuby od 10.30 hodin IC Praha 3
16.04.2018 III.B Program primární prevence Mgr. Klíma Kmenová třída
16.04.2018   Vybraní žáci - vystoupení pro MŠ (akce ŠD - dopoledne) ŠD, MŠ
17.04.2018 III.B Kočičí zahrada 5. a 6. vyučovací hodinu Kmenová třída
19.04.2018 III.B Tobias Lolnes 9.00 - 12.35 hodin Divadlo V Dlouhé
20.04.2018   I.A  Mediální prezentace etiky pro Etické fórum Kmenová třída
23.04.2018 I.A+B  Průzkum hudebnosti (ZUŠ Učňovská) Kmenová třída
22.4.- 27.04.18 IV.B  Škola v přírodě Jizerské hory
24.04.2018 II.B Kočičí zahrada 4. a 5. vyučovací hodinu Kmenová třída
24.04.2018 III.B Kočičí zahrada 5. a 6. vyučovací hodinu Kmenová třída
25.04.2018   McDonald´s Cup, kategorie B / 4.-5. ročník /, 7.30 – 13.30 hod.  
26.04.2018    McDonald´s Cup, kategorie A / 1.-3. ročník /, 7.30 – 13.30 hod.  
       
14.05.2018 III.A + III.B Beseda se spisovatelem R. Malým KC Vozovna
       
       
13.06.2018 Celá škola  Fotografování tříd  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
Zobrazeno: 2034