název-ZŠ Jarov cesta-ZŠ Jarov strom strom-pravý
ptáček-levý
ptáček-pravý
písmo-MŠ Jarov MŠ Jarov písmo-ZŠ Jarov ZŠ Jarov ptáček pravý East Jarov
beruška škola

Stránky tříd MŠ

Vítejte na stránkách MŠ

otevřete

image caption module joomla

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ZŠ

klikněte

image content caption module

Stránky školní družiny

Vítejte na stránkách ŠD

klikněte

easy image caption plugin

Caption Title Here

Vítejte na stránkách ŠJ

klikněte

easy image caption plugin

ENGLISH LEARNING & FUN (ELF) 2017-18 při MŠ Jarov

Vytvořeno: pondělí 24. duben 2017

Vážení rodiče,
ELF je unikátní výukový program anglického jazyka určený speciálně pro děti v mateřských školách.

Výuku vede kvalifikovaný rodilý mluvčí společně s českým asistentem/kou tak, aby byla pro malé děti zábavná, efektivní a příjemná.

Tento program funguje v mateřských školách v Praze 3 - od roku 2009 při MŠ Na Vrcholu, od roku 2010 při MŠ Buková (zde byl v červnu roku 2015 ukončen z důvodu uzavření MŠ) a od září 2015 při MŠ Jarov.

Ve školním roce 2017-18 plánujeme otevřít dvě skupiny:

Skupina 1 (děti ve věku 3-4 roky): úterky/čtvrtky přibližně 12:30-13:15

Skupina 2 (předškoláci): úterky/čtvrtky přibližně 13:25-14:10

Více informací se dočtete na našem ELF letáčku, který bude vyvěšený na nástěnce ve školce nebo který získáte od paní učitelek v mateřské školce.

Zároveň bychom Vás všechny chtěli co nejsrdečněji pozvat na ukázkovou hodinu, která se bude konat v úterý 9. května od 13:25 do 14:10 v MŠ Jarov. 

Protože v té době budou děti ve školce odpočívat/spát případně se věnovat jiným aktivitám, přijďte prosím nejpozději do 13:15 a počkejte před školkou, kde si Vás pověřená osoba vyzvedne a odvede do třídy. V žádném případě prosím nezvoňte! Pokud byste se opozdili, zavolejte prosím paní Deanně Barešové na telefon a ona si Vás přijde před školku vyzvednout. Předem Vám děkujeme za pochopení a spolupráci.

PRO PŘIHLÁŠENÍ DO ELF PROGRAMU KONTAKTUJTE PROSÍM PANÍ DEANNU BAREŠOVOU, ředitelku programu, a to buď emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo po telefonu na čísle 608 238 133. Termín pro podání přihlášek je do 15. KVĚTNA nebo do naplnění kapacity jednotlivých skupin (maximální počet dětí ve skupině je 16).

Chcete-li získat o ELF programu více informací, kontaktujte prosím opět ředitelku programu nebo si prohlédněte naše webové stránky:

http://www.leapcz.com/MS-Jarov---MS-Na-Vrcholu.html

Zobrazeno: 870