Informace k saunování

Vytvořeno: úterý 7. listopad 2017

Ve středu 8.11. a ve čtvrtek 9.11.2017 proběhne „zkušební saunování“ dětí, které dosud dodaly vyplněnou a podepsanou přihlášku – souhlas se saunováním i potvrzení od lékaře.

Děti budou seznámeny s provozem sauny, organizací saunování, pomůckami a bezpečností.

Do konce kalendářního roku bude saunování probíhat ve středu a ve čtvrtek od 14,00 do 15,30 hod. Počátkem nového kalendářního roku uvažujeme o dalším termínu ( zřejmě pátek ) pro děti, kterým dané dva dny vzhledem ke kroužkům a jiným mimoškolním aktivitám nevyhovují.

Předpokládáme, že vybraný termín ( středa nebo čtvrtek) budete asi preferovat i nadále, proto budou děti podle vybraného termínu rozděleny do skupin po 8- 10.

Děti by na saunování měly být zdravé!

S sebou si budou nosit batůžek nebo tašku s prostěradlem, ručník, sprchový gel nebo mýdlo, gumové pantofle a plavky. Děvčata navíc gumičku do vlasů a sponky.