O pohár starosty Hartiga - sportovní část

Vytvořeno: středa 14. červen 2017

V úterý 13.června 2017 se konala sportovní část soutěže "O pohár starosty Hartiga".

Našich 30 závodníků dostalo oranžová trička. Družstva po deseti členech závodila v běhu na 100 m, skoku do dálky z místa a 25 m plavání. Všechny soutěže proběhly formou štafety. Naši závodníci se drželi statečně.
Mezi osmi týmy z Prahy 3 jsme skončili na 3. místě.

Děti byly spokojené, při závodech i doplňkových disciplínách si protáhly tělo a každé dostalo malou sladkou odměnu.

Soutěžící v běhu na 100 m:

Filip Satar, Nicol Mošnerová, Martina Sedláčková, Vojtěch Smrčka, Daniel Pohanka, Kristýna Bendová, Vít Ulman, Tereza Škrabanová, Michal Pohanka, Veronika Poláková

Naši zástupci v plavání:

Jolana Zaňková, Daniel Haltuf, Patrik Semotan, Alena Bušová, Luisa Šumanová, Šimon Růžička, Max Sedláček, Hedvika Starobová, Lukáš Plic, Annika Šumanová

Soupiska skokanů do dálky:

Tereza Novotná, Tomáš Kunrt, Adela Vaňková, Adam Fuňka, Karan Sonakiya, Nikola Linhartová, Petr Tomica, Zlata Mackanuková, Lucia Jacková, Martin Kropáček

U všech disciplín jsou závodníci jmenováni od prvních do pátých tříd, vždy po dvojicích.