Dopravní soutěž mladých cyklistů

Vytvořeno: sobota 27. květen 2017

V úterý 23. 5. se na dopravním hřišti v Jilmové ulici konalo další kolo obvodní soutěže DSMC neboli Dopravní soutěže mladých cyklistů.

Celkem se zúčastnilo 22 družstev ze škol Prahy 3. V naší mladší kategorii bylo 14 družstev. Naše dvě družstva měla těžký úkol – obhájit loňský double, neboli dvojité vítězství. Vzhledem k probíhající přestavbě školy jsme měli složité podmínky na přípravu. Naši borci nezaváhali a všechny 4 disciplíny zvládli výborně. Družstvo „A“ ve složení Vojtěch Klusák, Štěpán Nejedlý, Amelie Hanusová, Annika Šumanová obsadilo 1. místo. Tým „B“ Matěj Málek, Martin Kropáček, Karolína Hovorková, Tereza Tátovská skončili na 2. pozici. Do krajského kola postoupí jen Karolína Hovorková, protože ostatní účastníci budou v době Krajského kola na škole v přírodě. Šanci dostanou žáci 4. ročníku. Doufejme, že získají zkušenosti, které se jim budou hodit příště. Výsledek: Loňské DOUBLE jsme obhájili!!!

Fotografie - obvodní kolo